Informace o obci

Záklaní informace o obci

Husí Lhota má v současné době 154 občanů s trvalým pobytem. Dále obec pravidelně navštěvuje asi 20 chatařů a chalupářů. Celkově je zde 61 čísel popisných. Katastrální výměra činní 332 ha.

Obec je vybavena veřejným vodovodem. V roce 2000 byla dokončena komplexní rekonstrukce rozvodů elektrické energie – všechny kabely byly umístěny do země, a zároveň bylo zrekonstruováno venkovní osvětlení a obecní rozhlas. V roce 2004 byla provedena plynofikace obce.

Obec

V obci se nachází dětské hřiště a pro sportovní vyžití obyvatel slouží víceúčelové sportovní hřiště, které bylo v roce 2008 celkově zrekonstruováno. Obyvatelé mohou využít také služby Místní lidové knihovny, která sídlí v budově Obecního úřadu, která je vybavena veřejným přístupem k internetu.

Nejbližší ordinace praktického lékaře pro dospělé, dětského lékaře a stomatologa se nachází v 5 km vzdálené obci Březno. Ve Březně je rovněž Stavební úřad a pošta, pod které Husí Lhota spadá. Další úřady a služby jsou ve 13 km vzdáleném městě Mladá Boleslav. V obci působí Sbor dobrovolných hasičů.

Informace o obci

Poloha obce

Starosta obce:
Zdeněk Šrajer

Katastrální výměra: 332 ha
Počet obyvatel: 154
(stav k 1.1.2010)

Poloha:

Mapa

přesná poloha na mapěPoloha obce
Náhodný obrázek
Obec - 19
Husí Lhota
zobrazení: 1919
známka: 5.00
Návštěvnost

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS. | Editace | Správa webu: Ing. Petr Hanzl | sph.cz